Mříže Raab - výroba a montáž bezpečnostních mříží

Home Home Sitemap Mapa stránek Kontakt Kontakty cz de

Rychlý kontakt

Mříže RAAB

Karel Raab

Pod Vinohrady 178/21

664 41  Popůvky 


Objednávky, konzultace, fakturace:
603 562 358 (Po-Pá 8:00 – 16:00)

Technik:
603 213 731 (Po-Pá 8:00 – 16:00)


E-mail: mrize-raab@mrize-raab.cz

 

Oblast Morava: +420 603 213 731

Oblast Praha a Čechy: +420 603 562 358

 

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku
v době od 8 do 16 hod.


Akční nabídka mříží

MŘÍŽE PRAHA

Pro zákazníky z Prahy je na telefonu připraven náš asistent. Porovnejte ceny mříží, budete mile překvapeni!

        +420 603 562 358

zabezpečili jste své miláčky dostatečně na zimu?

nůžkové mříže v garáži

    překvapení po vypáčení dveří 

 

 

rolovací mříže v garáži

                 NOVINKA!

  Rolovací mříže do garážového stání  v základním vybavení s dálkovým ovládáním   Nemusíte vystupovat, mříž se otevře sama 

 

 

 


Pro zvlášť náročné zákazníky a obzvlášť agresivní prostředí :    

 

hliníkové  rolovací  mříže

spojované nerezovými sponkami

nerezová vodítka i ukončovací spodní lišta

 

Vhodné k bazénům -  nikdy nebudete mít problém s povrchovou úpravou!

 Odjíždíte na dovolenou a obáváte se, že vám váš trávník a záhonky na zahradě v parných dnech uschnou? Vybudujte si zavlažovací systém, který se o vodu pro rostliny postará za vás.

Zalévání a zavlažování zahrady může probíhat zcela automaticky bez vaší přítomnosti. Vaše přípravy na rodinnou dovolenou pak mohou vrcholit v klidu a pohodě. Stejně tak můžete s klidným svědomím i odjet. K vyřešení zálivky celé zahrady poslouží zavlažovací systém. Jak vyřešit zavlažování trávníku a zahrady, když nikdo nezůstane doma?

Zavlažování zahrady

Parné letní dny vám mohou dlouho pěstovaný trávník velmi lehce zničit. Postarejte se proto o jeho zavlažování i během své dlouhodobé nepřítomnosti. Pokud jste stále na cestách a přesto si doma hýčkáte své pracně vypěstované rostliny, určitě se vám vyplatí investice do samozavlažovacího systému. Jde o nejefektivnější zalévání, které je pohodlné a ušetří vám spoustu starostí, peněz i času.

Zavlažování trávníku

Jak fungují zavlažovací systémy? Tahle praktická vychytávka není nijak nákladná a investice do ní se rozhodně vyplatí díky jejímu snadnému a energeticky nenáročnému používání. Po delší dovolené či služební cestě nebudete po příjezdu domů pracně napravovat škody. Váš trávník nebude seschlý, zelenina a květiny na záhonech nebudou uvadlé. S automatickým zavlažovacím systémem si podle potřeby sami naprogramujete ideální zálivku a užijete si dny volna. Automatické zavlažování trávníku a rostlin je snadné. O trávník a zahradu pečuje i během vaší nepřítomnosti.

Automatické zavlažování

Klasické či kruhové zavlažovače vám zajistí dostatečnou zálivku rostlin na zahradě. Jejich správným výběrem si usnadníte každodenní práci se zaléváním, na kterou často nemáte čas. Spolehněte se na užitečné pomocníky a pořiďte si automatické zavlažování na velké plochy trávníku, zálivku zeleninových a okrasných záhonů, skalek i předzahrádek. Zavlažovací systémy jsou velcí pomoci. Stačí si pořídit řídicí systémy pro zavlažování. Chytré ovládací zařízení nabízí několik variant pro zavlažování. Flexibilní programy lze připojit do více zavlažovacích okruhů s různými požadavky na zálivku. Nastavíte si délku, intenzitu i četnost závlahy trávníku, květin na terase i záhonů.

 

 Pevné okenní mříže do oken. • Dveřní kováníVysavač popela