Mříže Raab - výroba a montáž bezpečnostních mříží

Home Home Sitemap Mapa stránek Kontakt Kontakty cz de

Rychlý kontakt

Mříže RAAB

Karel Raab

Pod Vinohrady 178/21

664 41  Popůvky 


Objednávky, konzultace, fakturace:
603 562 358 (Po-Pá 8:00 – 16:00)

Technik:
603 213 731 (Po-Pá 8:00 – 16:00)


E-mail: mrize-raab@mrize-raab.cz

 

Oblast Morava: +420 603 213 731

Oblast Praha a Čechy: +420 603 562 358

 

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku
v době od 8 do 16 hod.


Akční nabídka mříží

MŘÍŽE PRAHA

Pro zákazníky z Prahy je na telefonu připraven náš asistent. Porovnejte ceny mříží, budete mile překvapeni!

        +420 603 562 358

zabezpečili jste své miláčky dostatečně na zimu?

nůžkové mříže v garáži

    překvapení po vypáčení dveří 

 

 

rolovací mříže v garáži

                 NOVINKA!

  Rolovací mříže do garážového stání  v základním vybavení s dálkovým ovládáním   Nemusíte vystupovat, mříž se otevře sama 

 

 

 


Pro zvlášť náročné zákazníky a obzvlášť agresivní prostředí :    

 

hliníkové  rolovací  mříže

spojované nerezovými sponkami

nerezová vodítka i ukončovací spodní lišta

 

Vhodné k bazénům -  nikdy nebudete mít problém s povrchovou úpravou!

 Nejčastější triky zlodějů při vloupávání se do bytů

Počet vloupání do bytů v České republice je každý rok příliš vysoký na to, aby se kdokoliv z majitelů mohl utěšovat představou, že jeho se tento problém netýká. Ohrožen je každý. Pro účinnou ochranu, která minimalizuje riziko vloupání, je však třeba dobře znát nejčastější triky zlodějů. Jaké jsou tedy osvědčené postupy, které nenechavci rádi používají při svých nelegálních aktivitách? Podívejte se na článek zámečnické pohotovosti v Praze Key Service.

 

 

Drzost a vynalézavost

Při vykrádání bytu nejde jen o vlastní překonání zámku, v bytových domech musí lupič strávit nezanedbatelný čas ve veřejných prostorách domu. V případě, že potká někoho z obyvatel domu, se značnou drzostí se často označí za řemeslníka či příbuzného někoho z obyvatel domu. Když se posléze dostane zloděj ke dveřím, stále častěji volí značně sofistikované metody, které se jen málo podobají obrazům známým z před několika málo lety. Šperháky, páčidla či prostě hrubá síla sice účelu stále dostačují, lupiči ale volí spíše sofistikovanější metody, které navíc nadělají méně hluku.

Moderní metody vloupání

Mezi vskutku moderní metody vloupání do bytu patří použití speciální vyklepávacích klíčů, tzv. bumpingu. Některé starší zámky lze touto metodou otevřít velmi rychle a přitom nedestruktivně. Tzv. odemykací pistole (lock pick gun či snap gun) tento proces dokonce automatizuje a lze s ní během minuty otevřít hned několik zámků. Ochranou proti bumpingu je pouze vložka s příslušným certifikátem odolnosti právě proti této metodě.

Zloději také často využívají faktu, že lidé věnují větší pozornost zabezpečení dveří než oken. Nejen v přízemních bytech by tak mělo být samozřejmé jejich zajištění mřížemi nebo fólií na sklo, která zabrání rozbití okenní tabule.

Metody zlodějů se neustále vyvíjejí a majitelé bytů by na to měli reagovat. Věnujte proto dostatečnou pozornost zabezpečení bytu, nejen při jeho koupi ale průběžně. Možná existuje nějaké nové riziko.

 


 

 
Pevné okenní mříže do oken. • Dveřní kováníVysavač popela