Mříže Raab - výroba a montáž bezpečnostních mříží

Home Home Sitemap Mapa stránek Kontakt Kontakty cz de

Rychlý kontakt

Mříže RAAB

Karel Raab

Pod Vinohrady 178/21

664 41  Popůvky 


Objednávky, konzultace, fakturace:
603 562 358 (Po-Pá 8:00 – 16:00)

Technik:
603 213 731 (Po-Pá 8:00 – 16:00)


E-mail: mrize-raab@mrize-raab.cz

 

Oblast Morava: +420 603 213 731

Oblast Praha a Čechy: +420 603 562 358

 

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku
v době od 8 do 16 hod.


Akční nabídka mříží

MŘÍŽE PRAHA

Pro zákazníky z Prahy je na telefonu připraven náš asistent. Porovnejte ceny mříží, budete mile překvapeni!

        +420 603 562 358

zabezpečili jste své miláčky dostatečně na zimu?

nůžkové mříže v garáži

    překvapení po vypáčení dveří 

 

 

rolovací mříže v garáži

                 NOVINKA!

  Rolovací mříže do garážového stání  v základním vybavení s dálkovým ovládáním   Nemusíte vystupovat, mříž se otevře sama 

 

 

 


Pro zvlášť náročné zákazníky a obzvlášť agresivní prostředí :    

 

hliníkové  rolovací  mříže

spojované nerezovými sponkami

nerezová vodítka i ukončovací spodní lišta

 

Vhodné k bazénům -  nikdy nebudete mít problém s povrchovou úpravou!

 Pokládka podlahy Praha - specialista na pokládku jakékoliv podlahy

Renovujeme dům nebo chceme jen novou podlahu a hledáme spolehlivé řešení? Jakou podlahu si vlastně máme vybrat? Na všechny tyto otázky nám mohou pomoci odpovědět odborníci, kteří se pokládkou podlahy zabývají. Pokládka podlahy Praha - profesionalita, kvalita a spolehlivost.

Jak na pokládku podlahy

Jestliže chceme novou podlahu a to už jakoukoliv, musíme si nejdříve uvědomit, že hlavním faktorem pro dokonalou podlahu je především její hladký a rovný povrch. Pokud neodstraníme nerovnosti a nedokonalosti povrchu podkladu, výsledek nebude podle našeho očekávání. Jako vhodné řešení se nabízí například vyrovnání podkladu OSB deskami, které nám tak zajistí stabilitu, rovinu a hladkost. Na takový podklad je pak možné pokládat podlahovou krytinu nejrůznějších druhů materiálu jako například korek, laminát, dřevo, vinyl a podobně.

Pokládka dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha je stále velmi aktuální a její pokládka není nikterak obtížná, ale přece jenom bychom takovou práci měli přenechat odborníkům. Navíc tyto podlahy asi nikdy nevyjdou z módy, protože co si budeme povídat dřevěná podlaha, patří stále mezi ty nejžádanější. Na co bychom neměli zapomenout je fakt, že musíme nechat dřevěnou podlahu zhruba asi 48 hodin aklimatizovat v místnosti, kde má být dřevěná podlaha položená. Zde musí být také více jak 17 °C a ideální vlhkost vzduchu 50 - 65 %. Aklimatizace je tedy velmi důležitá, protože jinak by hrozilo možné nabobtnání dřeva při vysoké vlhkosti a podobně.

Můžeme použít pokládku dřevěné podlahy na dřevěný rošt nebo klasickým plovoucím způsobem. Obě varianty jsou spolehlivé a kvalitně položená dřevěná podlaha nám pak může sloužit mnoho let a jistě bude dominantou celé místnosti. Je třeba se ale určitě poradit s odborníky. Dřevo totiž neustále pracuje a tak bychom neměli pokládku takové podlahy podceňovat. Pokládka podlahy Praha nám dokonale pomůže vyřešit nejen realizaci dřevěné podlahy, ale spolehnout se tak můžeme i na pokládku laminátu, vinylu, korku aj.

Pokládka korkové podlahy

Do popředí vstupuje také korková podlaha, která se vyznačuje především tepelně izolačními vlastnostmi. Výhody korkové podlahy spočívají také v její snadné údržbě a jsou vhodné zejména pro alergiky. Korek se může pokládat celoplošným lepením nebo lepením v dílcích. Tady je pak možná pokládka korkových dílců, které tvoří mozaiku. Pro delší životnost můžeme korek ještě povrchově upravit a to lakováním. Počítat ale musíme s tím, že je potřeba lakování opakovat alespoň ve třech vrstvách a plné zatížení takové podlahy je pak možné až po několika dnech. Pokládka podlahy Praha nám jistě odborně poradí i s pokládkou korkové podlahy.

Pokládka vinylu

Vinylové podlahy se staly velmi oblíbené nejen v obytných prostorách, ale můžeme je vidět i ve veřejných prostorách jako jsou úřady, nemocnice, banky a podobně. Máme zde velký výběr barev, designu i vzorů. Také vlastnosti vinylu jsou velmi pozitivní a to takovým podlahám hraje do noty. Vinylové podlahy jsou odolné vůči mechanickému poškození, jsou příjemné na dotyk a mají dokonalou strukturu, která může imitovat některé jiné druhy přírodního materiálu, jako je například dřevo. Také odolnost proti vodě a vlhkosti hraje pro kladné body vinylové podlahy. Pokládka podlahy Praha znamená pro všechny, kdo hodlají rekonstruovat svůj byt či dům, spolehlivého partnera v oblasti pokládky jakékoliv podlahy.

 Pevné okenní mříže do oken. • Dveřní kováníVysavač popela